حاج عباس عربی، ستاره مستند «خون صلح» در میان 10 «چهره مردمی 1400»

حاج عباس عربی، ستاره مستند «خون صلح» در میان 10 «چهره مردمی 1400»

حاج عباس عربی، ستاره مستند «خون صلح» در میان 10 «چهره مردمی 1400»
۲۲ اسفند ۱۴۰۰

در آستانه آغاز پخش برنامه تلویزیونی «فرمول یک» ویژه تحویل سال 1401، عبارت «چهره مردمی 1400» روی بدنه برج های میلاد و آزادی نقش می بندد.

به گزارش سایت خانه مستند به نقل از روابط عمومی، ویژه برنامه «فرمول یک» با محوریت معرفی و قدردانی از چهره‌های مردمی سال 1400 از امشب یکشنبه 22 اسفندماه روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

اکبر رجبی، رقیه رحمانی، سروش صلواتیان، عباس عربی، حسنه عفراوی، امید قبادی، ثریا مطهرنیا، حسین موسوی، نقی میرزایی و شرمین نادری ۱۰ چهره‌ معرفی شده از سوی هیات انتخاب «فرمول یک» هستند و در همین ارتباط، تصویر چهره مردمی ۱۴۰۰ از ساعت 19 امشب به صورت ویدئومپینگ روی برج آزادی و برج میلاد حک می‌شود. این تصویر تا فردا شب یعنی 23 اسفند روی برج آزادی و تا شب اول فروردین روی بدنه برج میلاد در معرض دید شهروندان و عابران قرار دارد.

برنامه تلویزیونی «فرمول یک» امشب با حضور چهره هایی چون داریوش فرضیایی، مرتضی پورعلی گنجی، زهره کودایی، مهدی یغمایی و هادی حدادی همچنین سروش صلواتیان فعال اجتماعی و گروه جهادی مشکات آغاز شده و تا ۲۵ اسفند از ساعت ۲۳:۱۵ روی آنتن می‌رود. این برنامه شب‌های ۲۶، ۲۷ و ۲۸ اسفند نیز از ساعت ۲۲:۱۵ در جدول پخش شبکه یک جای می‌گیرد.

همچنین در روز ۲۹ اسفند، پخش ویژه‌برنامه از ساعت ۱۵ شروع می‌شود و تا ساعاتی پس از تحویل سال ادامه خواهد داشت.

با استقبالی که از این طرح صورت گرفته، علاوه بر آنها چهره های مردمی دیگری نیز طی این ویژه برنامه معرفی خواهند شد. در سال آینده نیز «فرمول یک» به معرفی صدها چهره مردمی خواهد پرداخت.

جهت اطلاع سریع از آخرین اخبار مستند، به رسانه های اجتماعی خانه مستند بپیوندید: