قصه پیاده روی اربعین در مستند «بچه های مدرسه دارالحکمه»

قصه پیاده روی اربعین در مستند «بچه های مدرسه دارالحکمه»

قصه پیاده روی اربعین در مستند «بچه های مدرسه دارالحکمه»
۱۶ شهریور ۱۴۰۱

مستند «بچه‌های مدرسه دارالحکمه» با موضوع سفر تعدادی از طلبه‌های جوان به عراق و شرکت در پیاده‌روی اربعین از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

در این مستند ، طلاب ضمن زیارت و شرکت در پیاده‌روی اربعین ، آموزه‌های خود در حوزه علمیه را در این مراسم محک می‌زنند و با سایر زوار حاضر در مسیر در مورد موضوعات مختلف گفت‌وگو می‌کنند.

این مستند ماجرای سفر طلبه‌های جوان مدرسه دارالحکمه به کربلاست که برای اولین‌بار مشرف می‌شوند. آن‌ها تلاش می‌کنند در مسیر پیاده‌روی به زبان عربی با زائران دیگر کشور‌ها در مورد موضوعات مهم منطقه صحبت کنند و فعالیت تبلیغی داشته باشند و نام فیلم هم از همین نکته گرفته شده است.

«بچه‌های مدرسه دارالحکمه» سال ٩۴ در کشور عراق فیلمبرداری شده و عوامل این مستند که محصول خانه مستند هستند، عبارتند از: مجری طرح و کارگردان: جابر مطهری‌زاده، تصویربردار: جابر مطهری‌زاده، هادی فرزانه، صدابردار: محسن برکتی، تدوین: شیوا خدابخش، صداگذار: مصطفی حسن بیگی، تهیه‌کننده: احمد شفیعی.

مستند «بچه‌های مدرسه دارالحکمه» با موضوع سفر تعدادی از طلبه‌های جوان به عراق و شرکت در پیاده‌روی اربعین چهارشنبه ۱۶ شهریور ساعت ۸:۳۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

جهت اطلاع سریع از آخرین اخبار مستند، به رسانه های اجتماعی خانه مستند بپیوندید: