مسعود دهنوی مستندی پیرامون سبک زندگی قرآنی می سازد

مسعود دهنوی مستندی پیرامون سبک زندگی قرآنی می سازد

مسعود دهنوی مستندی پیرامون سبک زندگی قرآنی می سازد
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

به گزارش رابط عمومی خانه مستند انقلاب اسلامی، مسعود دهنوی در حال ساخت مستندی از زندگی یکی از حافظان قرآن کریم در مسابقات بین المللی قرآن کریم تهران است.

مسعود دهنوی در گفت وگو با روابط عمومی خانه مستند انقلاب اسلامی گفت: سوژه این مستند، آقای موسی معتمدی، حافظ کل قرآن کریم است که در مسابقات متعدد بین المللی، موفق به کسب عناوین فراوانی شده است.

حالا قرار است در این مستند سبک زندگی یک حافظ قرآن کریم بررسی شود. در اصل سوژه بیشتر از این که خود شخص حافظ باشد تاثیر قرآن در سبک زندگی اوست و همچنین تاثیر معنوی قرآن در زندگی هر فردی. انتخاب یک حافظ قران کریم به عنوان قهرمان یک اثر هنری در نوع خود یک اتفاق جدید است و تا پیش از این به چنین موضوعاتی پرداخته نشده است.

دهنوی تصریح کرد: ساخت این مستند، یک هفته قبل از شروع مسابقات در استان اصفهان شروع شد. در ابتدای امر، مستند به سبک زندگی فرد مورد نظر و شرایط زندگی وی در آستانه مسابقات پرداخته است. در ادامه نیز تیم مستندسازی با آقای معتمدی همراه شده است و تا کنون این همراهی ادامه دارد و تا نقطه نهایی مسابقات قرآن کریم ادامه خواهد داشت.

در این مستند، قرآن در حاشیه نیست بلکه در بطن و متن زندگی سوژه است و تاثیر عمیق آن در زندگی های امروزی مورد کنکاش قرار گرفته است. سعی شده در ساخت صداها و صداگذاری، دقت و خلاقیت بسیاری به کار بسته شود و به جای موسیقی از صدای دلنشین قرآن کریم استفاده شده است.

دهنوی افزود: این مستند که هم اکنون مراحل تولید را پشت سر می گذارد به تهیه کنندگی آقای احمد شفیعی در یک قسمت پنجاه دقیقه ای تهیه خواهد شد.

برای اطلاع و استفاده از سایر مطالب ما، به کانال تلگرام خانه مستند بپیوندید:

کانال تلگرام خانه مستند

user
امیری

سلام از کجا میشه این مستند رو دانلود کرد ؟؟

13 آبان 1402
    user
    مدیرسایت

    سلام وقت بخیر
    انشالله در سایت خانه مستند اکران میشه

    15 آبان 1402