راهیابی مستند «به کدامین گناه» به جشنواره زنان ترکیه

راهیابی مستند «به کدامین گناه» به جشنواره زنان ترکیه

راهیابی مستند «به کدامین گناه» به جشنواره زنان ترکیه
۲۹ دی ۱۴۰۰

فیلم مستند « به کدامین گناه » به نویسندگی و کارگردانی «مریم ابراهیم وند» به بخش مستند پنجمین دوره «جشنواره بین المللی فیلم زنان» ترکیه راه یافت.

به گزارش سایت خانه مستند و به نقل از ایسنا، طبق اعلام عوامل سازنده، این فیلم یکی از مجموعه فیلم هایی است که به مسائل و مشکلات کودکان زیر هفت سال در زندان می پردازد. قسمت دوم این مجموعه با عنوان « گندم» در مرحله فیلمبرداری به سر می برد.

در « به کدامین گناه» نیز به مشکلات کودکانی پرداخته می شود که در زندان متولد شده اند و تنها به دلیل جرم مادر یا پدر در زندان روزگار سپری می کنند. مدت این فیلم مستند ۳۰ دقیقه است.

جشنواره بین المللی فیلم زنان که در شهر ازمیر ترکیه برپا می شود، امسال با همکاری جشنواره «رِیندَنس»انگلیس برگزار می شود و قرار است فیلم های منتخب را در این جشنواره به نمایش گذاشته شود. جشنواره «ریندنس» (Raindance Film Festival) بزرگ‌ترین جشنواره مستقل فیلم انگلیس است که مورد تایید آکادمی اسکار و بفتا قرار گرفته است.

زمان برگزاری جشنواره از ۲۸ فوریه ( ۹ اسفند ماه) تا ۸ مارس ( ۱۸ اسفند) وپخش بین المللی این مستند به عهده کمپانی «فرست اسکرین فیلم» با مدیریت سولماز اعتماد است.

سایر عوامل فیلم: تهیه کننده: شرکت فیلم سازی آبیژ رسانه روز و مریم ابراهیم وند، نویسنده و کارگردان: مریم ابراهیم وند، مشاوره پروژه: فرانک آرتا، فیلمبردار:فهیم عزیزی، پخش بین الملل: شرکت پخش فرست اسکرین فیلم به مدیریت سولماز اعتماد، طراح پوستر: یاسمن محمودی.

جهت اطلاع سریع از آخرین اخبار مستند، به رسانه های اجتماعی خانه مستند بپیوندید: