تلویزیون، جایگاهی برای بیشتر دیده شدن مستند/گفتگو با مدیر شبکه مستند

تلویزیون، جایگاهی برای بیشتر دیده شدن مستند/گفتگو با مدیر شبکه مستند

تلویزیون، جایگاهی برای بیشتر دیده شدن مستند/گفتگو با مدیر شبکه مستند
۲۱ آذر ۱۴۰۰

محسن یزدی، مدیر شبکه مستند با تاکید بر اهمیت جشنواره «سینما حقیقت» گفت: «سینماحقیقت» به جهت اعتبار بین مستندسازان با فاصله از دیگر جشنواره‌های حوزه مستند بالاتر قرار گرفته است.

به گزارش سایت خانه مستند و به نقل از ارتباطات و اطلاع رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مدیر شبکه مستند با حضور در پردیس سینمایی چارسو ضمن بازدید از خانه پانزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» در صحبت‌هایی گفت: سینماحقیقت به جهت اعتبار بین مستندسازان با فاصله از جشنواره‌های دیگر قرار گرفته و اولین آنها به شمار می‌آید. گمان می‌کنم حتی جوایز این جشنواره از جشنواره فجر هم در حوزه مستند جذاب‌تر و معتبرتر باشد.

مدیر شبکه مستند در ادامه بیان کرد: از یک طرف هم (اهمیت) این جشنواره به جهت این بوده که ما در این سال‌ها مستندسازهای خیلی درجه یکی داشتیم و مرتب در حال دیدن کارهای درجه یکی هستیم که همیشه هم پربار بوده است. سینما حقیقت جشنواره زنده و درجه یکی است.

وی همچنین در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره همکاری شبکه مستند با مرکز گسترش و به خصوص جشنواره سینما حقیقت توضیح داد: ما با مدیر سابق (مرکز گسترش) هم ارتباط خوبی داشتیم، با آقای حمیدی مقدم هم از وقتی (به مرکز گسترش) آمده اند، به جهت اینکه خودشان به بحث پخش و تلویزیون عنایت بیشتری دارند، رابطه‌مان خیلی خوب است.

یزدی در پایان گفت: هرچقدر مستند به تلویزیون نزدیک‌تر باشد بیشتر دیده شده و توفیق بیشتری از جهت دیده شدن پیدا می‌کند.

پانزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» به دبیری محمد حمیدی مقدم از 18 آذرماه شروع شده و تا 25 آذرماه ادامه دارد.

جهت اطلاع سریع از آخرین اخبار مستند، به رسانه های اجتماعی خانه مستند بپیوندید: