فصل دوم «خانه ما» در اصفهان کلید خورد

فصل دوم «خانه ما» در اصفهان کلید خورد

فصل دوم «خانه ما» در اصفهان کلید خورد
28 تیر 1395

به گزارش روابط عمومی خانه مستند انقلاب اسلامی، سري اول مستندمسابقه خانه ما که مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته بود، این بار سری دوم آن در اصفهان در حال تولید می باشد.
حسام اسلامی کارگردان مستند مسابقه خانه ما ضمن اعلام این خبر، افزود: در سری دوم این مجموعه نیز همانند سری اول، رقابت بین سه خانواده صورت می‌گیرد و آنها در طول مدت یک ماه می‌بایستی بر اساس الگوی مصرف خانواده خود از چالش‌های پیش رو، عبور کند.
همچنین این کارگردان اضافه کرد: از گذشته مردم اصفهان به داشتن سبک اقتصادی کم هزینه شهره بوده‌اند، به همین جهت در سری دوم سراغ خانواده‌های اصفهانی رفتیم تا ببینیم آنها چگونه می‌توانند مأموریت‌ها و چالش‌هایی که در طول مسابقه برای آنها طراحی شده است را از سر بگذرانند.
وی ادامه داد: آنچه که در مستند مسابقه خانه ما، اهمیت بالایی دارد انگیزه بالا در خانواده‌ها برای تغییر و همراه شدن با مسابقه است که می‌تواند سبب کسب بیشترین امتیاز در این مسابقه گردد.
اسلامی با اشاره به برخی از تغییرات صورت گرفته در این سری از مسابقه خانه ما نسبت به سری نخست، ادامه داد: ایده اصلی برنامه در سری دوم، همانند سری اول است ولی برخی از جزئیات دچار تغییر شده است. در این سری از مسابقه خانه ما، تعداد اعضای خانواده، 5 نفره است که این موضوع، مدیریت مالی خانواده تا حدودی پیچیده‌تر و پر چالش تر می‌کند. البته در این سری تفاوت‌هایی نیز در طراحی مأموریت‌های خانواده‌ها داشته‌ایم که به دلیل ضرورت عدم اطلاع قبلی شرکت کننده‌ها، در حال حاضر از بیان آن معذوریم.
کارگردان مستند مسابقه خانه ما در پایان به زمان اتمام کار اشاره کرد و گفت: به امید خدا، مستند مسابقه خانه ما تا اوایل دی ماه برای پخش آماده می‌شود و احتمالا روی آنتن شبکه‌های افق و تهران خواهد رفت.
سري نخست مستند مسابقه «خانه ما» سال گذشته از شبكه‌هاي اول و افق پخش شد ونظر مخاطبان را به خود جلب كرد.